Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Su kaçağının tespit edilmesi ve tamiri zahmetli bir işlem olabilir. Eğer siz de profesyonel ekipleri tercih etmezseniz bu süreç çok uzun saatler alabilir. İşini bilmeyen eski usul çalışan tesisatçılar kaçak tespitini tüm tesisatı açarak yapmaktadır. Tesisatı açtıktan sonra kaçağı bulmakta ve müdahale etmektedir. Firmamız ise profesyonel cihazlar ile kaçak tespiti yapıyor. Tesisatı kırmaya gerek kalmadan sadece belirli noktadan tesisatı açarak kaçağı onarıyoruz. Siz de daha detaylı bilgi almak için hemen firmamızı arayabilir, servis kaydı oluşturabilirsiniz. Kısa sürede adresinize gelecek olan ekiplerimiz sorunu giderecek, size sağlıklı bir tesisat sunacaktır.

Kaçak Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Kaçak olduğunu anlamanın birçok yolu vardır. Büyük kaçaklar genel olarak duvar nemlenmesi ve duvardan su çıkması ile kendini belli eder. Daha ince kaçaklar ise bu şekilde anlaşılamayacaktır. Bu kaçakların var olduğunu anlamak için su saati takip edilebilir. Eğer su saati tüm musluklar ve su kullanan cihazlar kapalı olduğu halde dönüyorsa tesisatta kaçak var demektir. Kaçağın boyutuna göre bu azalma çok uzun süreler alabilir. Saatler geçmesine rağmen sadece 1 rakam oynayacak olan su tüketimi sebebiyle kaçağı anlamanız zor olabilir. Ayrıca yerini de bu şekilde tespit etmeniz imkânsızdır. Bunun yerine profesyonel su kaçağı tespit ve tamiri hizmeti alabilirsiniz.

Noktasal Kaçak Tespiti Nasıl Yapılır?

Noktasal kaçak tespiti yapmak için öncelikle profesyonel cihazlara ihtiyaç vardır. Firmamız bünyesinde farklı birçok teknolojik cihazı barındırıyor. Kameralı, sonar ve nem ölçümü yapan özel cihazlar ile kaçağı buluyoruz. Kameralı cihazlar ile boru içerisinde hareket ederek kaçağa sebep olan noktayı tespit etmek mümkündür. Bu sayede kaçak noktasal bulunur. Sonar sistemler ile sese dayalı kaçak tespiti yapılabilir. Kaçağı dinleme metodu ile cihazı kullanan operatör rahatlıkla tespit eder. Nem ölçen cihazlar ise duvardaki nemin ciddi oranda arttığı noktayı tespit eder. Bu şekilde kaçak tespiti yapılır. Siz de tüm bu teknolojik cihazlardan yararlanmak ve başarılı sonuçlar almak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Kısa süre içerisinde adresinize gelecek olan ekiplerimiz sorunu çözecek ve size sağlıklı, tamir edilmiş bir su tesisatı bırakacaktır.

Puan Verin
[Toplam: 3 Ortalama: 5]

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.