Su Kaçakları

Su Kaçakları

b özellikle eski tesisatta gözlemlenen bir durumdur. Kaçağın sebebi yıpranan borulardır. Yıpranan boru ufak sızıntılar şeklinde su kaçırmaya başlar. Bu su kaçakları ise ilerleyen süreçte büyür, patlaklara neden olur. Tesisatta oluşabilecek ani gerilmeler büyük su kaçaklarına ve beraberinde ise evlerin sular altında kalmasına sebebiyet verecektir. Evde olmadığınız takdirde kaçaktan dolayı eşyalarınız sular altında kalabilir. Bu ise maddi açıdan ciddi zararlara uğrayacağınız anlamına geliyor. Siz de firmamızdan kaçak tespit hizmeti alarak bu kaçakları ufak bir boyutta iken giderebilirsiniz.

Su Kaçağına Sebep Olan Temel Etkenler

Su kaçağının temel nedeni tesisat elemanlarının eskimesidir. Eğer tesisat elemanına yeterli bakım yapılmaz ise yıpranacak ve tesisat su kaçırmaya başlayacaktır. Aynı şekilde kalitesiz malzeme ve kötü bir işçilik de bu kaçaklara neden olabilir. Tüm bu sorunları çözmek için mutlaka profesyonel ekibimizden kaçak tespiti, onarımı hizmeti almanız gerekiyor. Bu sayede su kaçakları için kalıcı çözümler üretebilirsiniz.

Su Kaçağı Nasıl Giderilir?

Kameralı ve sese duyarlı özel cihazlar ile kaçak tespiti yapıyoruz. Bu yapılan ilk işlemdir. Noktasal olarak belirlenen kaçağa sonrasında müdahale işlemine geçiliyor. Kaçak tam olarak tespit edildiği için bu noktadan tesisatın üstü açılıyor. Fayans var ise bu fayanslar çıkarılıyor, beton veya duvar var ise özel yöntemler ile tesisata ulaşılmaktadır. Sonrasında ise ek gerekirse ek yapılarak kaçak gideriliyor. Kaçak giderildikten sonra bir kere daha cihaz ile kontrolü yapılıyor ve tesisat sağlıklı bir şekilde sizlere tespit ediliyor.

Kırmadan Dökmeden Su Kaçaklarını Gideriyoruz

Herhangi bir yeri kırmadan dökmeden noktasal olarak kaçak tespiti yapıyoruz. Mahalle tesisatçısı olarak adlandırılan kişiler genel olarak bu kaçakları tüm tesisatı kırarak tespit etmektedir. Firmamız ise herhangi bir yeri kırmadan noktasal olarak kaçak tespitinin yapılmasını sağlıyor. Dakikalar içinde kaçağı tespit ederek onarım işlemine geçiyor. Siz de daha detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.  Buradan servis kaydı da oluşturmanız mümkündür. Servis kaydı oluşturulduğu takdirde en yakın ekibimiz adresinize yönlendirilecektir. Bu sayede kaçak tespiti ve onarımı işlemi çok daha hızlı gerçekleşecektir.

Puan Verin
[Toplam: 3 Ortalama: 5]

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.