Su Tesisatçısı Fiyatları

Su Tesisatçısı Fiyatları – Doğa Tesisat

Su tesisatçıları farklı birçok insan tarafından aranan, araştırılan kişilerdir. Tesisatın eskimesi, kalitesiz malzemelerin kullanılması veya farklı sorunlar su kaçaklarının oluşmasına nedendir. Bu kaçakların tespiti de su tesisatçıları tarafından yapılmaktadır. Su tesisatçısı fiyatları araştırması yapanların öncelikle birkaç noktaya dikkat etmesi ve buna göre hareket etmesi gerekir. Eğer dikkatli bir şekilde tesisatçı seçilir ise başarılı tesisat tamirleri kaçınılmaz olacaktır.

0212 690 90 69 0216 610 06 16

Su Tesisatçısı Seçerken Bunlara Dikkat!

Öncelikle tesisatçının bu konuda tecrübeli olması önem taşıyor. Tecrübeli tesisatçı genel olarak daha başarılıdır. Farklı birçok sorun ile karşılaştığı için tesisattaki kaçağı bulurken daha profesyonel hareket eder. Diğer bir önemli nokta ise kullanılan cihazdır. Su tesisatçısı fiyatları çok düşük olabilir. Fakat bu durumda da cihaz kullanmadan tüm tesisat kırılarak tespit yapılması size zaman ve maddiyat konusunda zarar verecektir. Bu durumları yaşamamak için profesyonel cihazlar ile çalışan ekiplere başvurmak önem taşıyor. Son olarak kullanılan malzemenin de kaliteli olması gerekmektedir.

Kaçak Tespitinde Önemli Noktalar

Kaçak tespitinde öncelikle başarılı olmak için son teknoloji cihazları kullanmak gerekiyor. Buna ek olarak kaçak tespit cihazlarından alınan sonuçların da doğru yorumlanması önem taşımaktadır. Eğer doğru bir yorumlama yapılmaz ise kaçağın yeri noktasal olarak tespit edilemez. Sonucunda ise fazladan bazı noktaların kırılması gibi işlemler yapılabilir. Bu ise zaman kaybı ortaya çıkaracaktır. Siz de bu gibi durumları yaşamamak için su tesisatçısı İstanbul konusunda araştırma yaparken sadece fiyata aldanmayın. Tecrübeli ustaları tercih edin.

En Kaliteli Malzemeler ve Mükemmel İşçilik

Firmamız en kaliteli malzemeleri kullanıyor. Bunu ise yılların tecrübesine sahip uzman kadrosu ile gerçekleştiriyor. Mükemmel bir işçilik ile tesisatınızdaki kaçağı tespit ediyoruz. Sonrasında aynı mükemmel işçilik ile tamirat, tadilat işlemlerine geçiyoruz. Siz de firmamızı tercih ederek su kaçağı tespiti ve tamiratı konusunda üstün bir hizmet alabilirsiniz. Kısa sürede ekiplerimiz dairenize gelecek ve kaçağınızı noktasal olarak tespit edecektir. Bu adımdan sonra ise gerekli yerlerin kırılması ve tadilatın başlaması aşamalarına geçilir. Yapılan işlemler ile kaçaklar giderilir ve bir daha uzun bir süre kaçak olmaması için çalışmalar gerçekleştirilir.

Su Tesisatçısı Fiyatları

Hizmet Adı Açıklama İşlem Süresi Fiyatı
Musluk & Batarya Mont. Sadece işçilik 15 - 20 Dk. 80₺
Çamaşır Makine Mont. Sadece işçilik 20 Dk. 80₺
Klozet İç Takım Değiş. Sadece işçilik 40 Dk. 100₺
Ocak/Kombi Flex Değiş. Sadece işçilik 10 Dk. 70₺
Su Sayaç Vana Değiş. Sadece işçilik 45 Dk. 100₺
Lavabo Sifon Değiş. Sadece işçilik 10 Dk. 70₺
Banyo Dolap Mont. Sadece işçilik 30 Dk. 150₺
Duşa Kabin Mont. Sadece işçilik 60 Dk. 250₺
Kombi Mont. Sadece işçilik (1 adet) 60 Dk. 250₺
Petek Mont. Sadece işçilik (1 adet) 30 Dk. 150₺
Klozet Mont. Sadece işçilik 45 Dk. 150₺
Tuvalet Taşı Mont. Sadece işçilik 60 Dk. 200₺
Sıva Üstü Su Tesisatı İşçilik + Malzeme 1 Gün 800 - 3000₺
Şap Altı Su Tesisatı İşçilik + Malzeme 2 Gün 2000 - 4000₺
Sıva Üstü Kalorifer Tes. İşçilik + Malzeme (boru) 2 Gün 2500₺
Şap Altı Kalorifer Tes. İşçilik + Malzeme(boru) 3 gün 3000₺
Doğal gaz Tesisatı İşçilik + Malzeme 1 gün 800 - 5000₺
Su Kaçağı Tespiti İşçilik + Malzeme 60 Dk. 150 - 1000₺
Tıkalı Gider Açma İşçilik + Malzeme 60 Dk. 150 - 2000₺
Petek Temizleme İşçilik + Malzeme 60 Dk. 150 - 600₺
Tamirat İşçilik + Malzeme - -
Tablo üzerinde ki fiyatlar standart olup, tüm belirli işlemlerde geçerlidir. Fiyatlandırma dışında çıkan işlemler için yeniden fiyat alınız.

 

İlgili aramalar: sıhhi tesisat işçilik fiyatları 2017,daire başı su tesisatı maliyeti,su tesisatı malzemeleri fiyatları,sıhhi tesisat işçilik birim fiyatları,inşaat su tesisatı,3 1 daire su tesisatı fiyatları,sprink tesisatı işçilik fiyatları,tesisatçı ne kadar maaş alır

Puan Verin
[Toplam: 19 Ortalama: 5]

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.