Sultanbeyli Su Kaçağı Tespiti

Sultanbeyli Su Kaçağı Tespiti

Su kaçakları özellikle eski tesisatta sıklıkla karşılaşılan durumlardandır. Eski tesisatın zamanla yıpranması ve buradaki boruların çatlaması sebebiyle kaçaklar ortaya çıkar. Kaçaklara hızlı bir şekilde müdahale edilmesi şarttır. Eğer kaçaklara zamanında müdahale edilmezse daha büyük sorunlar ortaya çıkabilir. Bu sorunların başında patlaklar, su baskınları ve eşyalarda maddi hasar gelmektedir. Eğer zamanında kaçak tespit edilirse ufak bir çatlak veya sızıntı iken onarım yapılabilir. Fakat erken teşhis yapılmaz ise bu sızıntı büyüyerek yayılacak ve ciddi sorunlara yol açacaktır.

0216 610 06 16 0553 690 90 67

Su kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Su kaçağı tespiti özel birkaç yöntem ile yapılır. Bu yöntemlerin hepsinin özel bir avantajı vardır. Kameralı sistemler genel olarak delik veya büyük çatlak gibi durumlarda hızlı, etkili çözümler sunar. Daha küçük kaçaklara ise sonar sistemli cihazlar ile uygulama yapılır. Sonar sistem cihazların artısı en ufak sızıntıyı bile sesten rahatlıkla bulmasıdır. Bu tarz ufak sızıntılar var ise Sultanbeyli su kaçağı tespiti servisimiz sonar sistemleri tercih etmektedir. Diğer bir metot ise nem ölçümüdür. Duvarda biriken nemi ölçen cihazlar mevcuttur. Bu cihazlar ile kaçak rahatlıkla tespit edilebilir.

Su Kaçağı Tespiti Yapılırken Nelere Dikkat Etmek Gerekiyor?

Su kaçağı tespiti yaparken öncelikle kullanılan cihazlar önemlidir. Mahalle tesisatçısı olarak tabir edilen kişiler tüm tesisatı kırmakta ve sonucunda kaçağı tespit etmektedir. Öncelikle bu tarz hizmetler sunan kişilerden uzak durmak gerekiyor. Maddi açıdan ciddi kayıplar yaşamak istemiyorsanız siz de firmamızdan Sultanbeyli su kaçağı tespiti servisinden hizmet alabilir bu tarz kırma dökme durumlarını yaşamadan kaçağı giderebilirsiniz. Diğer bir önemli nokta ise erken teşhistir. Erkenden tesisattaki kaçağı tespit ederseniz maliyetler ciddi oradan düşecektir.

Son Teknoloji Cihazlar İle Hizmetinizdeyiz

Firmamız son teknoloji cihazlarla ile harika bir deneyim yaşamınızı sağlıyor. Dakikalar içerisinde adresinize gelecek olan ekiplerimiz kaçağı gideriyor. Kaçak tespiti özel cihazlar ile maksimum 30 dakika sürüyor. Bu süreç sonunda noktasal olarak kaçak tespit ediliyor ve müdahale işlemine geçiliyor. Firmamızdan su kaçağı tespiti hizmeti almak ve sorununuzu hızlıca çözmek istiyorsanız iletişim bilgilerimizden bizleri arayabilirsiniz. Kısa sürede adresinize ekiplerimizin gelmesi için servis kaydı bırakmanız yeterlidir.

İlgili aramalar: su kaçağı tespiti ümraniye,su kaçağı tespiti kartal,su kaçağı tespiti sancaktepe,su kaçağı tespiti pendik,su kaçağı tespiti çekmeköy,ataşehir su kaçağı tespiti,kadıköy su kaçağı tespiti,su kaçağı tespiti pendik kaynarca

Puan Verin
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.