Tesisatçı Bağcılar

Tesisatçı Bağcılar – Doğa Tesisat

Su kaçağı tespiti önem taşıyan konuların başında geliyor. Eğer düzenli olarak kaçaklar kontrol edilmez ise ilerleyen dönemlerde daha büyük sorunlara yol açabilir. Bazı kaçaklar gözle görülebilir. Bazı kaçaklar ise gözlerin görülemeyeceği kadar küçük olabilmektedir. Gözle görülmeyen kaçakların tespiti için mutlaka su kaçak tespiti cihazlarının kullanılması gerekiyor. Bu cihazlar ise bireysel kullanım için oldukça pahalı ürünlerdir. Bunun yerine siz de tesisatçı Bağcılar servisimizi tercih edebilirsiniz. Son teknoloji cihazlara sahip ekibimiz kısa sürede kaçak tespit işleminizi tamamlayacaktır. Sonrasında ise kaçağınızı onaracaktır.

0212 690 90 69 0553 690 90 67

Tesisatçı Seçerken Bunlara Dikkat

Tesisatçı seçimi yapılırken öncelikli olarak bazı noktalara dikkat etmek gerekiyor. Bunlardan ilki tesisatçının kullandığı malzemedir. Malzeme kaliteli olursa ilerleyen dönemde sorun çıkması o kadar zor olur. Bu ise daha sağlıklı tesisata uzun yıllar sahip olmak demektir. Diğer bir önemli nokta ise işçiliktir. Malzeme ne kadar kaliteli olsa da işçilik güzel değil ise malzemeler boşa gidecek, zaman kaybı yaşanacaktır. Son olarak önemli nokta ise tesisatçının sahip olduğu cihazlardır. Son teknolojiye sahip cihazlar olması durumunda kaçak daha net bir şekilde belirlenecektir.

Su Tesisatındaki Kaçak Dakikalar İçinde Tespit Ediliyor

Kaçakların tespiti tesisatçı Bağcılar servisimiz sayesinde dakikalar içerisinde tamamlanıyor. Özel teknolojiye sahip cihazlarımız noktasal olarak kaçağın yerini belirlememizi sağlıyor. Tesisatın durumuna göre kameralı veya sese dayalı sistemleri kullanmamız mümkündür. Duruma göre kaçak tespiti işlemi yapılmaktadır. Sonrasında ise onarım işlemine geçilir. Kaçak çok kısa sürede rahatlıkla tespit edilmektedir. Noktasal olarak tespit edilmesi gereksiz zaman kaybını da engelleyecektir.

Kaliteli Hizmet En Uygun Fiyata Sizlerle

Firmamız bu alanda lider konumdadır. Tesisatçı Bağcılar araması yapıyorsanız siz de firmamızı tercih edebilirsiniz. Kısa sürede ekiplerimiz kaçaklarınıza müdahale edecektir. Kaçak tespiti işlemi titizlikle yapıldıktan sonra kaçağın onarımı işlemine geçilecektir. Burada noktasal olarak belirlenen kaçağın üst kısmında yer alan duvar, beton veya herhangi kaplama malzemesi kaldırılır. Sonrasında ise son teknoloji cihazlar ve kaliteli malzemeler ile kaçak giderilir. Bu sayede kaçağın bir daha oluşması da engellenmiş olacaktır. Siz de firmamızı tercih ederek kaliteli işçilik, malzeme ve son teknoloji cihazlardan yararlanılan hizmet alabilirsiniz.

Su Tesisatçısı Fiyatları

Hizmet Adı Açıklama İşlem Süresi Fiyatı
Musluk & Batarya Mont. Sadece işçilik 15 - 20 Dk. 80₺
Çamaşır Makine Mont. Sadece işçilik 20 Dk. 80₺
Klozet İç Takım Değiş. Sadece işçilik 40 Dk. 100₺
Ocak/Kombi Flex Değiş. Sadece işçilik 10 Dk. 70₺
Su Sayaç Vana Değiş. Sadece işçilik 45 Dk. 100₺
Lavabo Sifon Değiş. Sadece işçilik 10 Dk. 70₺
Banyo Dolap Mont. Sadece işçilik 30 Dk. 150₺
Duşa Kabin Mont. Sadece işçilik 60 Dk. 250₺
Kombi Mont. Sadece işçilik (1 adet) 60 Dk. 250₺
Petek Mont. Sadece işçilik (1 adet) 30 Dk. 150₺
Klozet Mont. Sadece işçilik 45 Dk. 150₺
Tuvalet Taşı Mont. Sadece işçilik 60 Dk. 200₺
Sıva Üstü Su Tesisatı İşçilik + Malzeme 1 Gün 800 - 3000₺
Şap Altı Su Tesisatı İşçilik + Malzeme 2 Gün 2000 - 4000₺
Sıva Üstü Kalorifer Tes. İşçilik + Malzeme (boru) 2 Gün 2500₺
Şap Altı Kalorifer Tes. İşçilik + Malzeme(boru) 3 gün 3000₺
Doğal gaz Tesisatı İşçilik + Malzeme 1 gün 800 - 5000₺
Su Kaçağı Tespiti İşçilik + Malzeme 60 Dk. 150 - 1000₺
Tıkalı Gider Açma İşçilik + Malzeme 60 Dk. 150 - 2000₺
Petek Temizleme İşçilik + Malzeme 60 Dk. 150 - 600₺
Tamirat İşçilik + Malzeme - -
Tablo üzerinde ki fiyatlar standart olup, tüm belirli işlemlerde geçerlidir. Fiyatlandırma dışında çıkan işlemler için yeniden fiyat alınız.

İlgili aramalar: su tesisatçısı,bağcılar su kaçağı tespiti,güngören su tesisatçısı,en yakın su tesisatçısı,su tesisatçısı bahçelievler,bağcılar tuvalet açma,istanbul su tesisatçısı,bağcılar tıkanıklık açma

Puan Verin
[Toplam: 4 Ortalama: 5]

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.