Su Kaçağı Tespiti » Kırmadan Termal Kameralı Cihazlarla Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan Termal Kameralı Cihazlarla Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan termal kameralı cihazlarla Su kaçağı tespiti, Su kaçağı bir evde Binanın ortak sorunlardan biridir su kaçaklarını bulmak için.Şüphesiz sıhhi tesisatçıya ihtiyaç duyulur. deneyimli uzman ve gerekli ekipmanlara sahip profesyoneller su kaçağını bulur ve her çeşit büyüklükteki borulardaki sızıntıyı tespit eder. Su kaçağı, bulan akustik dinleme dedektörü ile termal kamera, ekipmanları su kaçaklarını bulmada son yıllarda Türkiye’de ve İstanbul da çok ilerlemiştir. yeni üretilen Elektronik cihazlı kameralar ile kırmadan su kaçağı sızıntıtespitini bulmak günümüzde daha kolay hale gelmiştir.

0850 432 90 69 0553 690 90 67

Kırmadan Termal Kameralı Cihazlarla Su Kaçağı Tespiti

Elektronik yöntemlerle su kaçakları tespiti Bu sızıntıları tespit etmek için çok etkili bir yöntemdir.yüksek güç kulaklıklar aracılığıyla duyulur. desibel cinsinden ses yüksek noktası genellikle sızıntı kaynağıdır.Bu sistemle su kaçağı tespiti zemin hareketleri veya küçük titreşimler ile sinyalleri su sızıntısı, titreşimleri yakalamak bile mümkün su kaçağı tespiti, noktasında titreşimler üretir.

Doğa Tesisat Kırmadan Termal Kameralı Cihazlarla Su Kaçağı Tespiti

Sensör su Sızıntının tam yerine yaklaşırken, tespit sinyal gücü artar, su sızıntısı çok çabuk algılar. Evlerde ve iş yerlerinde su sızıntıları tespit için, genellikle , zemin mikrofon ve dış yalıtım için kulaklık ile birlikte elektro-akustik sensör (jeofonu) kullanıldığında, her türlü boru sızıntıların algılanmasını sağlar. Eğer evinizde veya işyeriniz de su kaçağı var ise çok geç olmadan, hemen bir tesisatçı çağırın.Borulardaki sızıntıları tamir konusunda sektörde kanıtlanmış deneyime sahip.uzmanlaşmış servis ekibimizle Doğa tesisat çabuk tespit edip hızla onarmak için teknik, teknolojik ve insan kaynaklarına sahiptir. Bizimle irtibata geçmekte tereddüt etmeyin, biz, hızlı ekonomik hizmet sunuyoruz.

Puan Verin
[Toplam: 0 Ortalama: 0]