Arnavutköy Petek Temizleme

Arnavutköy Petek Temizleme Servisi – Doğa Tesisat

Arnavutköy petek temizleme servisi olarak sizlerin daha iyi ısınmanıza yardımcı olmaktayız. Petek Temizleme Servisi Arnavutköy olarak arama yaparsanız karşınıza bir çok İnternet sitesi çıkar. Fakat size en doğru hizmeti kimin vereceği konusunda karasız kalırsınız.

0212 690 90 69 0553 690 90 67

Petek temizleme fiyatları ne kadar ? Petekler nasıl temizleniyor ?, Ne tür işlemler yapılıyor ? veya Arnavutköy’ e servisi varmı ? gibi sorular kafanızı karıştırmasın. Petek temizleme konusunda uzman firmamız size en doğru hizmeti dilerseniz aynı gün sunar.

Her yıl kış aylarında havalar gün geçtikçe daha çok soğur. Ev ya da iş yerlerinde ısınmayı sağlayan kalorifer petekleri zamanla kombiden çıkan dereceyi net olarak peteklere veremez. Yaşanılan ortamların ısınmasına yardımcı olan peteklerin temizliği hem gerekli hemde önemlidir. Bu nedenle doğru zamanda periyodik bakımlarının yapılması gerekir. Peteklerin doğru ısınması için 2 yılda bir petek temizliği yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan peteklerde genellikle ısı seviyesi düşüktür. Siz kombi/kazanın ısı ayarını yükseltseniz dahi peteklerde aynı ısıyı elde edemezsiniz. Petekler temiz değilken çabucak soğur ve devir daimi yavaşlatır. Peki peteklerin temiz olmadığını nasıl anlarız ? Aşağıda verilen sorunlardan birini yaşıyorsanız ;

  • Gerektiği kadar sıcak olmuyorsa
  • Peteklerden ses geliyorsa
  • Petek vanalarında sızmalar varsa
  • Peteklerden akan siyah su akıyorsa
  • Isıtma sistemi uzun sürede ısınıyorsa
  • Kombide sürekli basınç düşmesi varsa
  • Peteklerin üstleri sıcak, altları soğuksa
  • Petekler çalışmıyorsa

Sizinde peteklerinizi temizletmeye ihtiyacınız vardır. Konusunda profesyonel eğitime sahip uzman kadromuz ile Arnavutköy de petek temizleme hizmeti ayağınıza kadar gelecektir. Firmamız son sistem makineler ile kısa sürede peteklerinizin içerisinde oluşan petek çamurunu temizleyerek size ısınmanın hesaplı imkanlarını sunmaktadır. Bize ulaşmak ve en iyi hizmetleri satın almak için bizi aramanız yeterli olur.

Petek temizleme nasıl yapılıyor ?

Kimse başına gelmeden petek temizliğinin gerekli ve önemli olduğunu bilemez. En çok kış aylarında mecbur kalınarak yapılan petek temizliği tüm sezon boyunca daha verimli ısınmanızı sağlar. Petek temizliği yaptırmak sizi yüksek faturalardan kurtarır. Her yıl kombisi bozulmasın diye bakım yaptıranlar 2 yılda bir de petek temizliği yaptırmalıdır. Peki petekler nasıl temizlenir ? merak edilen bu sorunun cevabı petekler hiç bir noktadan sökülmeden ıslak zeminlerdeki (banyo/balkon) petekler yada kombi bağlantıları sökülerek, makine yardımı ile yapılır. Petekler gruplar halinde vanaları açılarak, kirli suyun dışarı atılması ve saf suyun peteklere dolması sağlanır. Tüm işlemler bittikten sonra peteklerin havası alınarak,kombinin filtresi temizlenir. Son olarak vanalara reglaj ayarı yapılar dairenin ısınması sağlanır.

 

Arnavutköy Petek Temizleme Fiyatları

Doğa Tesisat, tüm bölge halkının bu hizmeti satın alması için her bütçeye uygun ve ödediği temizleme parasını faturalarından tahsil etme garantisi veren Arnavutköy petek temizleme firmasıdır.

 

Puan Verin
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.