Maltepe Su Kaçağı Tespiti

Maltepe Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı genel olarak eski evlerde görülen bir sorundur. Fakat yeni tesisatta da olması muhtemeldir. Temel sebebi tesisatın eskimesi, yıpranması ve sonucunda sızıntıların yaşanmasıdır. Fakat tesisata zarar verici bir cisim ile vurulması, tesisatın konumunun hatalı olması gibi durumlarda da kaçaklar ortaya çıkabilir. Bu kaçakları sonlandırmak için firmamızdan profesyonel destek almanız gerekiyor. Özel cihazlarımız ile adresinize gelerek her türlü kaçağınızı tespit ediyor ve sorunu gideriyoruz. Maltepe su kaçağı tespiti servisi olarak aynı gün evinize geliyoruz. İstanbul içi aynı gün servis imkânımız mevcuttur. Bu sayede aynı gün içerisinde kaçağınızın tespiti ve onarımı mümkün kılınıyor.

0216 610 06 16 0553 690 90 67

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Su kaçağı tespiti esnasında farklı birçok cihaz kullanılıyor. Bu cihazlar ile kaçak kısa süre içerisinde tespit ediliyor. Kameralı cihazlar genel olarak kullanılan kaçak tespit cihazlarıdır. Bu cihazların uçlarında farklı boyutlarda kameralar mevcuttur.  Tesisatın boru çapına göre belirlenen kamera ile izleme yapılmaktadır. Tesisatın içerisinde bir göz misali gezdirilen kamera ile kaçak tespiti yapılır ve bu noktadan tesisat açılarak müdahale gerçekleşir. Diğer bir önemli kaçak tespiti cihazı ise sonar sistemlerdir. Bu cihazlar ile en ufak sızıntı dahi tespit edilebilir. Sızıntı şeklinde olan kaçaklar bu yöntemler ile dakikalar içinde bulunabilmektedir. Son olarak nem ölçen cihazlarımız da mevcuttur. Bunlar ise duvar içinde biriken nem miktarını belirliyor. Bu yol ile kaçağı tespit ediyor.

Kaç Dakikada Kaçak Tespit Edilir?

Kaçak tespiti özel cihazlarımız ile en kısa sürede yapılıyor. Genel olarak tesisatın durumuna göre değişse de maksimum süre 30 dakikayı bulmaktadır. 30 dakika içerisinde tespit edilen kaçak hızlı bir şekilde gideriliyor. Bu yolla yüksek fatura giderlerinden kurtulmanız sağlanıyor.

Kaliteli Bir Hizmet İçin Bizi Arayın!

Siz de daha detaylı bilgi almak ve Maltepe su kaçağı tespiti servisimizin adresinize gelmesi için iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz. Aynı gün içerisinde adresinize gelecek olan ekiplerimiz tesisatınıza müdahale edecek ve sorunu giderecektir. Son teknoloji cihazlar ve bu cihazlardan alınan sonuçları en iyi şekilde yorumlayan ustalarımız ile kaçaklar artık problem olmaktan çıkacaktır.

Puan Verin
[Toplam: 3 Ortalama: 5]

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.