Şişli Su Kaçağı Tespiti

Şişli Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı eski tesisatta, problemli ve yanlış şekilde çekilen hatlarda, hatalı işçiliğin bulunduğu tesisat elemanlarından olabilir. Bu kaçakların ivedilikle tespit edilmesi ve giderilmesi gerekiyor. Kaçak zamanla büyüyebilir. Sızıntı şeklinde başlayan kaçak daha büyük boyutlara gerek patlamalara, çatlaklara yol açabilir. Bu yüzden mutlaka belirli aralıklar ile su kaçağı tespiti yapılması gerekiyor. Şişli su kaçağı tespiti servisi olarak hızlı, etkili çözümler sunuyoruz. Kısa sürede adresiniz gelerek kaçağınıza müdahale ediyoruz.

0553 690 90 68

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Su kaçağı tespitini kendiniz de evde yapabilirsiniz. Fakat bu sadece ciddi kaçakları belirlemede etkilidir. Her ciddi kaçağın da başlangıçta ufak bir sızıntı olduğunu unutmamak gerekir. Ana kesme vanası kapatıldığı halde su saati dönüyor ise burada kaçak var demektir. Fakat her kaçak su saatini çok hızlı bir şekilde döndürmez. Bazı kaçaklar saati 10 dakikada ancak döndürecek boyutlarda olabilir. Bu kaçağı anlatıldığı şekilde tespit etmek imkânsızdır. Bu yüzden mutlaka profesyonel destek alınması gerekir. Ayrıca tesisattaki kaçak ana kesme vanası kapatılarak tespite edilse de bu kaçağın hangi noktada olduğunu tespit edemezsiniz. Bu tespit yapılmadığında ise tüm tesisatın kırılması ve tek tek incelenmesi gerekecektir. Ancak firmamızdan destek alarak bu kadar külfetli bir işe girmeden dakikalar içinde kaçağı giderebilirsiniz. Özel cihaz ile noktasal olarak kaçağı tespit ediyoruz. Sizlere sağlıklı birer tesisat sunuyoruz.

Su Kaçağı Tespiti Neden Önemlidir?

Su kaçağı tespitinin yapılması oldukça önemlidir. Öncelikle kullanmadığınız suya para ödememeniz için mutlaka kaçak tespiti yaptırmanız gerekiyor. Bu sayede yüksek su giderlerinizi düşürebilirsiniz. Diğer önemli nokta ise kaçaklar zamanla büyüyebilir. Evde olmadığınız bir anda boruda oluşacak çatlaklar büyüyerek yarıklara dönüşebilir. Bu ise evin, eşyaların sular altında kalması anlamına geliyor. Sonuç olarak yine maddi kayıp oluşacaktır. Tüm bu sorunları yaşamamak için mutlaka su kaçağı tespiti hizmeti alınması gerekmektedir Firmamızın Şişli su kaçağı tespiti servisini adresinize çağırarak profesyonel destek alabilirsiniz. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaştırdığınız takdirde ekiplerimiz adresinize gelecektir. Kısa süre içerisinde adresinize gelen ekiplerimiz kaçağı dakikalar içinde giderecektir. Siz de detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

 

Puan Verin
[Toplam: 5 Ortalama: 5]

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.