Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti dikkat edilmesi gereken önemli konuların başında geliyor. Eğer yeterli önem verilmez ise kaçaklar sebebiyle ciddi sorunlar ortaya çıkabilir. Kaçaklar sebebiyle evinizi su basabilir. Buna ek olarak tüm bina hattında kaçaklar sebebiyle yarılmalar ortaya çıkabilir. Bu ise beraberinde yeni tadilatlar getirecektir. Siz de firmamızdan profesyonel destek alarak tüm bu sorunları yok edebilirsiniz. Su kaçağı tespiti hizmeti ile dakikalar içinde kaçak tespit ediliyor ve gideriliyor. Mahalle tesisatçılarından farklı olan bu yöntem ile başarı kaçınılmazdır.

Su Kaçağı Tespitinin Püf Noktaları

Kaçak tespitinin en önemli püf noktası mutlaka kaçak tespiti yapılırken cihazlardan faydalanmak gerektiğini bilmektir. Bu cihazlar sayesinde kaçak tespiti rahatlıkla yapılabilir. Diğer önemli nokta ise kaçağı bir noktaya kadar kendiniz gözlemleyebilirsiniz. Ana kesme vanasını kapattığınızda halen saat dönüyor ise mutlaka tesisatta kaçak var demektir. Bu yüzden tesisatçı firmamızdan destek almanız gerekecektir. Fakat bazı durumlarda kaçak bu kadar büyük boyutta olmayabilir. Bu yüzden belirli periyotlar ile kaçak tespiti yaptırılması önem taşıyor. Kaçak tespiti yaptırarak ilerleyen süreçte daha büyük kaçakların oluşmasını engelleyebilirsiniz.

Kaçak Tespit Cihazları

Kameralı, sonar ve nemölçer olmak üzere 3 tip cihaz vardır. Kameraları cihazların farklı tiplerde kameraları mevcuttur. Bu kameralar yardımıyla tesisat içinde gözlem yapılır. Kaçağa neden olan yer tespit edilir ve müdahaleye geçilir. Sonar sistemle ise kaçak suyun dalgalandığı yerdeki sesine göre tespit edilir. Bu kaçak tespit yöntemi ile en ufak sızıntı şeklinde olan su kaçağı tespiti işlemleri bile yapılabilir. Nemölçer ise sadece duvardaki nemi ölçerek kaçağı bulmaya yarıyor.

Etkili Çözümler İçin Bizi Arayın!

Siz de firmamızı tercih ederek kaçaklarınıza etkili çözümler üretebilirsiniz. Kısa sürede adresinize gelecek olan servisimiz kaçak tespitini yapacaktır. 30 dakika içerisinde tesisattaki kaçağa neden olan nokta belirlenecektir. Sonrasında ise onarım işlemine geçiliyor. Bu işlem sırasında da kaliteli malzemeler ve üstün bir işçilik uygulanmaktadır. Sonuç olarak kısa sürede kaçak mükemmel şekilde onarılıyor. Siz de daha detaylı bilgi almak ve servis kaydı oluşturmak için firmamızı arayabilirsiniz.

Puan Verin
[Toplam: 3 Ortalama: 5]

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.