Üniversite Mahallesi Su Tesisatçısı

Su Kaçağı Bulma Avcılar

Üniversite Mahallesi Su Tesisatçısı, su tesisatı sorunları can sıkıcı bir hal almadan bir tesisatçı çağırmanız gerekmektedir. Tesisat sorunları ilerlediği takdirde maliyetler artacaktır. Su tesisat sorunları için bir genelleme yaparsak, musluk arızaları,klozet arızaları,su kaçağı tespiti,tıkanıklık açma ve petek temizliği vb. durumlardır. Üniversite Mahallesi Kameralı Su Tesisatçısı, profesyonel çalışmaya yönelen tesisatçıların su tesisatı arızalarını belirlemek için bir takım cihazları vardır. Firmamızda 21 yıldır profesyonel olarak çalışmaktadır. Konusunda yetiştirdiğimiz tesisat ustalarına tek tek belge aldırdık. Belgesi olan ustalarımız ile su tesisatı hizmetlerine profesyonelce yaklaşıyoruz. Teknolojik cihazlarımız ile su arızalarını tespit ediyoruz.

Avcılar Bölgesi İletişim : 0212 690 90 69
Anadolu Yakası Mobil : 
0553 690 90 68
Avrupa Yakası Mobil : 
0553 690 90 67

Üniversite Mahallesi Kırmadan Su Kaçağı Bulma, su tesisatı sorunlarının en büyük sorunu su sızıntılarıdır. Zeminden,duvardan veya toprak altından döşenen tesisat borularını gözle görmek imkansızdır. Firmamızda bu gibi arızaları kameralı cihazlar ile tespit ediyoruz. Sorunun kaynağını görüntüleyerek veya dinleyerek buluyoruz. Kırmadan su kaçağı bulma işlemini acemice yapan firmalar 69TL vb. fiyatlara yapıyor. Ama müşterilerin şikayetleri oldukça hat safada, bu gibi ucuza iş yapanlara iş verenler sonra pişman oluyorlar. Hiç bir zaman doğru bir tespit yapmadıklarından bütün evi kırıp döküyorlar. Sonuçta su kaçağını buluyorlar mı evet buluyorlar evi inşaat haline getirene dek kazıp buluyorlar.

Üniversite Mahallesi Mutfak Tıkanıklığı Açma, mutfak borularının çeperine yapışan yağ tabakaları mutfak hatlarının da tıkanıklıklara neden olur. Mutfak borularının çapı ufak olduğundan bulaşık makinesinde biriken yağlar ansızın bir anda gidere dökülürse, mutfak boruları tıkanır. Lavabo açıcılar ile tıkanıklıkları açmanız mümkündür. İleri düzeyde ki tıkanıklıkları sizin açmanız imkansızdır. Mutfak tıkanıklığı açma konusunda uzman olan firmamız mutfak tıkanıklarını kırmadan açıyor. Üniversite Mahallesi Tıkanıklık Açma, tıkanıklığın meydana geldiği alanlarda su akımı durduğundan, su geri taşma yapar. Tıkalı bir ortamda kötü kokulara ve sağlığı olumsuz etkileyen mikroplara rastlanır. Tıkanıklık sorununu gerçekten çözüme ulaştırmak robot cihazların işidir.

Üniversite Mahallesi Tuvalet Tıkanıklığı Açma, tuvaletlerin son dönemlerde sık sık tıkanmasının nedeni kullanılan tuvalet kağıtlarının suda erimiyor olmasından kaynaklanır. Bunun dışında tuvaleti tıkayan bir diğer etkende kaba cisimlerin tuvalete atılmasıdır. Tuvalete atılan kaba cisimler tıkanıklığa neden olur ve bu tip tuvalet tıkanıklarını sizin açmanız imkansızdır. Firmamızdan bu konuda bilgi ve yardım alabilirsiniz.

Puan Verin
[Toplam: 3 Ortalama: 5]

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.